Regulamin

 

REGULAMIN SKLEPU

Sklep internetowy ak-polska.pl prowadzi sprzedaż hurt-detal dla klientów prowadzących działalność gospodarczą za pośrednictwem sieci Internet.

 

Właścicielem sklepu jest firma:

AK Andrzej Koprowski

ul. Fryderyka Chopina 11

62-030 Luboń

NIP: 9720272010

REGON: 300437414

 

Zamówienia przyjmowane są przez strony http://www.ak-polska.pl. Podane ceny na stronie -www.ak-polska.pl są cenami netto (nie zawierają podatku VAT 23%).

 

Wszystkie produkty oferowane w sklepie ak-polska są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 

Zamówienia są przyjmujemy 24 godziny na dobę przez cały rok.

 

Wszystkie zamówienia są weryfikowane przez obsługę sklepu.

 

Na każdy sprzedany towar wystawiamy fakturę VAT

.

Firma AK Andrzej Koprowski., właściciel sklepu www.ak-polska.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Klienci sklepu www.ak-polska.pl mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia. Firma AK Andrzej Koprowski. nigdy nie udostępniała i nigdy nie będzie udostępniać żadnych danych osobowych swoich klientów do celów innych niż związanych z realizacją zamówienia. Dotyczy to zarówno danych adresowych, jak i adresów e-mail.

 

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia udostępnionego przez firmę na stronach sklepu internetowego www.ak-polska.pl.

Zakupione towary dostarczane są pod wskazany adres w formularzu zamówienia.

 

GWARANCJE I REKLAMACJE

W naszym interesie jest rozpatrzenie reklamacji jak najszybciej, więc nie musicie się Państwo obawiać, że procedura ta będzie trwała dłużej niż jest to konieczne.

Okres gwarancji rozpoczyna się od momentu odebrania przez Państwa produktu. Tak jak w zwykłym sklepie, udzielamy gwarancji na okres określony przez producenta danego produktu. Odpowiadamy za wszelkie wady produktu, które objawią się tuż po otrzymaniu go oraz przez cały okres trwania gwarancji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych nieodpowiednim użytkowaniem lub uszkodzeniami mechanicznymi.


Reklamacje

Reklamacja polega na przesłaniu do nas produktu najlepiej z jego opakowaniem, kopią faktury, opisem zawierającym powód reklamacji wraz z informacjami kontaktowymi. Reklamację można wysłać Pocztą Polską lub złożyć osobiście w naszym sklepie stacjonarnym.
Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty ich wpłynięcia.


Osobiste złożenie reklamacji punkcie odbioru

Na zakupiony produkt można złożyć reklamację w naszym sklepie stacjonarnym. W sklepie zostanie spisany z Państwem protokół reklamacyjny.

Następnie reklamowany produkt zostanie poddany ekspertyzie.  W przypadku uznania reklamacji dokonamy wymiany lub zwrócimy pieniądze przelewem bankowym na konto. Wybór należy do Państwa.

 

Doręczenie pocztą


Jeśli zakupiony produkt chcecie Państwo zareklamować wysyłając go Pocztą Polską prosimy o wysłanie paczki na adres:

AK Andrzej Koprowski

Ul. Chopina 11

62-030 Luboń

tel. 531-733-896

biuro (at) ak-polska.plDo paczki prosimy dołączyć formularz reklamacyjny. W przypadku gdy  reklamacja została rozpatrzona pozytywnie to produkt zostanie naprawiony, a jeśli naprawa nie jest możliwa przysługuje Państwu prawo do wymiany produktu lub zwrotu pieniędzy.

Koszty przesyłki reklamowanego produktu mogą być zwrócone tylko w przypadku uznania reklamacji. Zwracamy wyłącznie koszty przesyłki pocztowej. Każdą reklamację rozpatrujemy bez zbędnego przedłużania. O jej przebiegu informujemy klienta.

W przypadku uznania reklamacji, koszty wysyłki produktu do reklamacji zostaną Państwu zwrócone na podstawie przesłanego potwierdzenia.

W żadnym przypadku prosimy nie wysyłać reklamacji w postaci przesyłki pobraniowej. Taka paczka nie zostanie przez nas podjęta.

 

Zwrot - prawo odstąpienia od umowy

Z zakupionego produktu możecie Państwo zrezygnować w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania. Zwrot produktu jest możliwy w naszym sklepie stacjonarnym albo poprzez wysyłkę Pocztą Polską na adres reklamacyjny. Warunkiem jest zwrot towaru w stanie nienaruszonym - nieużywane, oryginalnie zapakowane (wyłącznie z nienaruszonym opakowaniem foliowym, jeśli takie posiada). Ze względów higienicznych nie przyjmujemy do zwrotu produktów kosmetycznych. (np. mydła, pasty do rąk, kremy.).
Gwarantujemy zwrot wartości produktu przelewem bankowym na konto. Nie zwracamy kosztów odesłania do nas produktu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

AK Andrzej Koprowski

Ul. Chopina 11

62-030 Luboń

tel. 531-733-896

biuro (at) ak-polska.pl

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy prawa polskiego.