Wczytuję dane...
Gwarancja: 6 lat

ODRDZEWIACZ PENETRATOR Z GRAFITEM I MOLIBDENEM GM-ROST 526 Johansson 400ml

Najskuteczniejszy grafitowo molibdenowy odrdzewiacz / penetrant o niespotykanej sile – najwyższy poziom (6). Penetrant GM-ROST 526 SPECIAL to przyjemność luzowania skorodowanych połączeń. Uzbrojony został w mikrocząsteczki grafitu, molibdenu MoS2 oraz najmocniejsze dodatki odrdzewiające i FMI - pułap 6. Podczas demontażu błyskawicznie aktywuje się unikalna funkcja smarowania, która efektywnie chroni przed zakleszczeniem i niszczeniem gwintu podczas odkręcania. Dostosowując się do potrzeb najbardziej wymagających klientów, promujemy wyroby przynoszące największe korzyści, a takie wymogi spełniają tylko nasze produkty o niecodziennej mocy – te pochodzące z najwyższych poziomów (6 gwiazdek). Środki te naprawdę potrafią zrobić potężne wrażenie. Przez swoje doskonałe właściwości zdecydowanie ograniczają zużycie produktu – więcej aplikacji z opakowania. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej formule, gdzie mimo super oszczędnego natryskiwania, produkt osiąga maksymalną skuteczność! Odrdzewiacz GM-ROST 526 SPECIAL to niedościgniony ideał odrdzewiacza grafitowo molibdenowego - dla dbających o sprzęty!

 

Przeznaczenie:

  • skorodowane, zakleszczone śruby i nakrętki, śruby z zaniżanymi główkami

  • zatarte / zapieczone temperaturowo połączenia metalowe, zaciski hamulcowe

  • zsuwanie łożysk z dłuższych osi

  • elementy ślizgowo – obrotowe, łożyska, bolce, osie, łańcuchy i inne ruchome części

  • pompy, sprzęty wiertnicze, maszyny

  • przemysł, kolej, budownictwo, jednostki pływające, rolnictwo, motoryzacja

 Dodatkowe zalety:

Uwalnianie zardzewiałych połączeń przy wsparciu odrdzewiacza grafitowo molibdenowego jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne jak za sprawą GM-ROST 526 SPECIAL  to on nadaje nowej wartości pojęciu odrdzewiania / luzowania. Jego niezwykła zdolność kapilarna umożliwia wnikanie w najgłębsze szczeliny. Uzyskuje najwyższą efektywność już w bardzo małej ilości, dzięki temu pozytywnie wpływa na globalne zmiany klimatyczne i ekonomię użytkowników. Forma aplikacji (spray) ułatwia rozprowadzanie - możemy precyzyjnie rozpylić żądaną ilość bez brudzenia rąk z gwarancją naniesienia całkowicie czystego  produktu. Strumień z aerozolu pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Stała rurka przedłużająca wmontowana w ochraniacz zaworu czyni nasz aerozol zawsze gotowym do użycia, jednocześnie zwiększa precyzję i oszczędność dozowania. Natryskujemy go aby nie spływał – wystarczy oszczędne zroszenie!
 
GM-ROST 526 SPECIAL  to produkt dla najbardziej wymagających - nawet dla warsztatów samochodowych! Zatem poczuj na własnej skórze niewiarygodną w tej klasie produktów siłę, która dosłownie przyprawi cię o wyjątkowe wrażenia! Gdy sam poczujesz, to zaufasz!- zgodzisz się? Więc nie czekaj! Użyj GM-ROST 526 SPECIAL i poczuj różnicę! Dokonaj najlepszego wyboru już dziś!  Używając nasz spray stajesz się kolejnym zadowolonym użytkownikiem wspaniałego produktu Johansson®.

  

Objętość netto [ml]
Nr art. Ilość [szt.]
400 ml 52600400 1/12

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...