Wczytuję dane...
Kod producenta: A040
Gwarancja: 36 miesięcy

Smar do lin i łańcuchów z grafitem CR-600 500 ml ECOCHEMICAL

 Opis produktu:

CR-600 jest to wysoko adhezyjny smar syntetyczny z grafitem, który zapewnia efektywne i długotrwałe smarowanie oraz konserwację lin i łańcuchów. Dzięki właściwościom penetrującym smar wnika w najtrudniej dostępne miejsca i po odparowaniu rozpuszczalników  długotrwale łączy się z powierzchnią tworząc cienki film smaru i grafitu odporny na zużycie, utlenianie, korozję, działanie słonej wody, czy promieni słonecznych. Film smarujący jest odporny na wysokie ciśnienia, a w niskich temperaturach zachowuje swoją sprężystość i nie kruszeje.

Smar CR 600 znajduje swoje zastosowanie przy smarowaniu oraz konserwacji lin metalowych, wciągarek, wind, przenośników, wyciągów, lin do podnoszenia ciężarów, wszelkiego rodzaju łańcuchów transportowych lub napędowych, elementach przeniesienia napędów, przy smarowaniu łańcuchów wózków widłowych.

Preparat nie zawiera silikonu oraz związków AOX, nie zawiera smarów stałych.

Smar CR 600 ECOCHEMICAL znajduje zastosowanie w przemyśle hutniczym, chemicznym, drzewnym, wydobywczym, w warsztatach samochodowych, serwisach wózków widłowych. Produkt umożliwia smarowanie połączeń w zakresie temperatur od -30 °C do 200 °C

Sposób użycia:

  1. Przed użyciem pojemnik wstrząsnąć.
  2. Przed nałożeniem smaru, zalecamy usunąć stary smar za pomocą zmywacza BR 500 lub BR 600 z acetonem.
  3. Rozpylić z odległości ok. 20-30 cm.

 

 

Objętość netto [ml]
Nr art. Ilość [szt.]
500
A040 1/12
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...