Wczytuję dane...
Kod producenta: 6610050
Waga produktu: 0,34 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
EAN: 4009076610058

Preparat do demontażu wtrysków Caramba 500ml

 

Zastosowanie:

Preparat do demontażu wtrysków CARAMBA o poczwórnym działaniu rozpuszcza szybko nagar i rdzę w połączeniach wtryskiwaczy w silnikach wysokoprężnych. Efektywnie usuwa zanieczyszczenia, pozostałości oleju, żywicy itp. Pomaga również w demontażu świec żarowych. 

Zalety produktu:

  • Specjalny skład substancji czynnej wytwarza szok temperaturowy do ponad -30 st. C.

  • Na skutek ekstremalnego ochłodzenia powstają mikroskopijne pęknięcia na pierścieniu uszczelniającym wtryskiwacza, dzięki czemu substancja czynna wnika szybciej i głębiej w strukturę rdzy.

  • Specjalne dodatki służą do tego, aby preparat do demontażu wtrysków CARAMBA przedostał się pod rdzę i wilgoć, niwelując połączenie pomiędzy warstwami rdzy.

  • Aktywne cząsteczki PTFE zapewniają dobre właściwości poślizgowe, ułatwiając demontaż wtryskiwaczy.

  • Środek nie zawiera kwasów ani silikonu.

 

Sposób użycia:

Preparat do demontażu wtrysków CARAMBA należy nanieść poprzez natryśnięcie w dużej ilości i bezpośrednio (za pomocą rurki natryskowej) na gniazdo (pierścień uszczelniający) wtryskiwacza. Poczekać ok. 30-45 minut do zadziałania. Uwolnione zanieczyszczenia usunąć za pomocą sprężonego powietrza, w razie konieczności powtórzyć proces wielokrotnie w 5-minutowych odstępach czasowych. W przypadku silnej rdzy spryskać i pozostawić na noc.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...