Kod producenta: 609705
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Preparat do czyszczenia układów zasilania bez sondy Caramba 500ml

 

Zastosowanie:

Preparat do czyszczenia układów zasilania Caramba jest specjalnym zmywaczem do 2 i 4-suwowych silników. Skutecznie usuwa stałe zanieczyszczenia i zwęglone osady z gardzieli gaźników, wtrysków paliwa, dysz, przepustnic i układów ssania.

Zalety produktu:

  • Preparat do czyszczenia układów zasilania usuwa zanieczyszczenia i zwęglone osady żywicy w układzie dolotowym, przepustnice i zawory.

  • Zapobiega zwiększeniu emisji spalin i utracie mocy.

  • Dzięki specjalnej sondzie możliwe jest dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

  • Preparat do czyszczenia układów zasilania Caramba jest szczególnie polecany do pojazdów, które są stale używane na krótkich dystansach, gdyż te wymagają dokładnego czyszczenia.

Sposób użycia:

Wstrząsnąć przed użyciem. Usunąć filtr powietrza, energicznie kilka razy spryskać elementy silnika w temperaturze pracy. Pozwolić na działanie preparatu przynajmniej przez 5 minut. Przy pracującym silniku, wtryskiwać preparat bezpośrednio do gaźnika przez około 30-60 sekund. Następnie wyłączyć silnik na 15 minut, aby preparat mógł zadziałać. Przy ekstremalnych zanieczyszczeniach czynność należy powtórzyć.
W przypadku układów wtryskowych, spryskać bezpośrednio czyszczone elementy. Po zakończeniu czynności zamontować filtr powietrza i uruchomić silnik

 

UWAGA:

Sonda nie jest w komplecie. Jest do kupienia osobno nr kat. 683006 cena 14,00 zł netto. Link do sondy.


Objętość netto [ml]
Nr art. Ilość [szt.]
500 ml 609705 1/6

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...