Wczytuję dane...
Kod producenta: 60250001
Gwarancja: 36 miesięcy

Intensywny przemysłowy środek czyszczący Caramba 500ml

 

Zastosowanie:

Intensywny przemysłowy środek czyszczący CARAMBA jest szybko działającym, specjalnym środkiem do skutecznego usuwania pozostałości smarów, olejów i klejów, zabrudzeń przemysłowych, sadzy, emulsji, twardych osadów, żywic i wosków.

 

Zalety produktu:

  • Intensywny przemysłowy środek czyszczący CARAMBA jest specjalnym połączeniem węglowodorów i polarnych organicznych rozpuszczalników.

  • Idealnie nadaje się do czyszczenia części urządzeń, maszyn, narzędzi itp.

  • Intensywny przemysłowy środek czyszczący CARAMBA czyści i odtłuszcza szybko i niezawodnie.

  • Nawet silne zanieczyszczenia oraz zżywiczone pozostałości są usuwane gruntownie i łagodnie.

  • Intensywny przemysłowy środek czyszczący CARAMBA wysycha szybko i nie pozostawiając osadów,a ponadto nie zawiera halogenowych węglowodorów.

  • Intensywny przemysłowy środek czyszczący CARAMBA posiada podwyższoną dolną granicę wybuchowości (>1,5 obj.%) i został sprawdzony przez PTB: w razie pożaru nie następuje cofanie się płomienia do puszki z aerozolem

Sposób użycia:

Intensywny przemysłowy środek czyszczący CARAMBA nanieść w dużej ilości na czyszczone części i poczekać aż spłynie. Dobrze wysuszyć części na powietrzu i wytrzeć szmatką. W przypadku szczególnie silnych zanieczyszczeń ewentualnie powtórzyć proces.

 

UWAGA:

Produkt zawiera aceton i jest agresywny dla gumy, lakieru i tworzywa!
Intensywny przemysłowy środek czyszczący CARAMBA nie może przedostać się bezpośrednio do ścieków; należy odseparować w separatorze oleju!

 

Objętość netto [ml]
Nr art. Ilość [szt.]
500 ml 60250001 1/6
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...