Wczytuję dane...
Kod producenta: 696405
Gwarancja: 36 miesięcy
EAN: 4009076964052

Piana do szyb w kominkach i piecykach CARAMBA 500ml

Korzyści:

Po przytulnej atmosferze ognia w kominku pozostał nalot? Ta piana usuwa brud z szyb w kominkach i piecykach.

 

Zastosowanie:

Aktywna piana o wysokiej wydajności błyskawicznie usuwa mocne zabrudzenia z sadzy, osadów węglowych, tłuszczu, żywicy i dymu. 

Zalety produktu:

  • Aktywna piana Caramba usuwa:

  • sadzę
  • osady węglowe
  • tłuszcz
  • żywicę
  • Jest bardzo wydajna.

 

Sposób użycia:


Wstrząsnąć przed użyciem. Nanieść równomiernie na czyszczoną powierzchnię, odczekać kilka sekund do zadziałania środka.

 

Uwaga!!
Nie stosować na gorących elementach.

Objętość netto [ml]
Nr art. Ilość [szt.]
500 ml 696405 1/6

Szerszy opis produktu

Nasz środek do czyszczenia kominków sprawia, że brud naprawdę znika.

Każdy docenia przytulną atmosferę tradycyjnego pieca lub stylowego kominka . Pękanie pni, lekki zapach dymu i przytulne ciepło płomieni dopełniają przytulny wieczór sam na sam, z rodziną lub w romantycznym towarzystwie. Ale przyjemność ma swoją cenę. Ogień i paliwo pozostawiają pozostałości, takie jak sadza, popiół lub żywica dymna. Zanieczyszczają one ukochany kominek - zwłaszcza okna widokowe. Środek do czyszczenia kuchenek Caramba to rozwiązanie. Za pomocą naszego środka do czyszczenia kominów szybko i skutecznie usuniesz uciążliwe przypalone zabrudzenia. Ale produkt to coś więcej niż tylko myjka kominkowa. Również może być używany do czyszczenia prawie wszystkich powierzchni, które są narażone na działanie wysokiej temperatury i związanych z tym pozostałości. Dlatego używaj środka do czyszczenia kominów do płytek, płytek lub okapów ze stali chromowej lub nierdzewnej oraz jako środek do czyszczenia piekarników .

 

 

 

Po prostu rozpyl środek do czyszczenia kominków Caramba z odległości około 30 centymetrów na czyszczoną powierzchnię i pozwól mu działać przez dwie do pięciu minut. Następnie usuń rozpuszczone pozostałości wilgotną szmatką. Irytujące drapanie lub tarcie to już przeszłość dzięki wysoce skutecznej formule czyszczącej. Prosimy jednak nigdy nie używać środka do czyszczenia kominów na ciepłych lub nawet gorących powierzchniach i nie używać go do czyszczenia tworzyw sztucznych, farb, aluminium, cynku lub mosiądzu.

 

Przywróć blask swojemu domowemu kominowi za pomocą środka do czyszczenia kominków Caramba .

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...