Wczytuję dane...
Kod producenta: 6002081
Gwarancja: 36 miesięcy
EAN: 4009076002082

Odrdzewiacz smarujący molibdenowy z MoS2 CARAMBA 500ml

 

Zastosowanie:

MoS2 odrdzewiacz molibdenowy CARAMBA jest olejem smarującym i penetrującym z udziałem cząstek stałych dwusiarczku molibdenu. Jest preparatem przeznaczonym do efektywnego rozpuszczania rdzy i luzowania skorodowanych połączeń w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach budowlanych i rolniczych, agregatach, urządzeniach mechanicznych.

 

Zalety produktu:

  • MoS2 odrdzewiacz CARAMBA posiada szczególne właściwości migracji i rozpuszczania zardzewiałych połączeń śrubowych. Posiada on aktywne właściwości poślizgowe, zabezpiecza przed korozją i zużyciem oraz usuwa odgłosy piszczenia i trzeszczenia.
  • Bardzo dobre właściwości penetrujące.
  • Odrdzewiacz MoS2 CARAMBA wykazuje znakomite właściwości smarujące również przy wysokim ciśnieniu i jest odporny na wysoką temperaturę w zakresie od -40 °C do +450 °C.
  • W suchej atmosferze charakteryzuje się idealnym efektem smarującym i jest przystosowany również do zastosowań w bardzo wysokiej próżni.
  • Dobra zdolność smarująca.
  • Odrdzewiacz MoS2 CARAMBA nie zawiera silikonu.

 Sposób użycia:
Rozpylić odrdzewiacz MoS2 CARAMBA na skorodowane części i pozostawić na krótko celem rozpuszczania rdzy. W przypadku bardzo skorodowanych elementów czynność powtórzyć lub ewentualnie wydłużyć czas działania.

puszka spray poj. 500 ml

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...