Dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomat INPOST) już od 120,00 zł.
Bestsellery
Mikser statyczny MK16 do klejów dwuskładnikowych
Mikser statyczny MK16 do klejów dwuskładnikowych

2,50 zł

Cena regularna: 3,57 zł

Najniższa cena: 3,57 zł

2,03 zł

Cena regularna: 2,90 zł

Najniższa cena: 2,90 zł
szt.
ALZN 500 Alucynk szary ECOCHEMICAL spray 500ml
ALZN 500 Alucynk szary ECOCHEMICAL spray 500ml

21,35 zł

17,36 zł

szt.
1623 Klej do stali, żeliwa 2:1 MULTIBOND
1623 Klej do stali, żeliwa 2:1 MULTIBOND

34,44 zł

28,00 zł

Zmywacz przemysłowy BR 500 ECOCHEMICAL 500ml
Zmywacz przemysłowy BR 500 ECOCHEMICAL 500ml

15,02 zł

12,21 zł

szt.
Smar serwisowy do bram, zawiasów ECOCHEMICAL 500ml
Smar serwisowy do bram, zawiasów ECOCHEMICAL 500ml

26,62 zł

21,64 zł

szt.
WL-50 wielofunkcyjny smar Technolit 500ml
WL-50 wielofunkcyjny smar Technolit 500ml

39,11 zł

31,80 zł

szt.
Producenci
Blog chmura tagów
Regulamin

REGULAMIN SKLEPU

Sklep internetowy ak-polska.pl prowadzi sprzedaż detaliczną dla klientów prowadzących działalność gospodarczą i klientów detalicznych za pośrednictwem sieci Internet.

 

Właścicielem sklepu jest firma:

AK Andrzej Koprowski

ul. Fryderyka Chopina 11

62-030 Luboń

NIP: 9720272010

REGON: 300437414

 

Zamówienia przyjmowane są przez strony https://www.ak-polska.pl. Strona www.ak-polska.pl pokazuje ceny netto i brutto.

 

Wszystkie produkty oferowane w sklepie ak-polska są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę przez cały rok.

 Wszystkie zamówienia są weryfikowane przez obsługę sklepu.

 Na każdy sprzedany towar wystawiamy fakturę VAT lub paragon fiskalny.

Firma AK Andrzej Koprowski, właściciel sklepu www.ak-polska.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Klienci sklepu www.ak-polska.pl mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia. Firma AK Andrzej Koprowski. nigdy nie udostępniała i nigdy nie będzie udostępniać żadnych danych osobowych swoich klientów do celów innych niż związanych z realizacją zamówienia. Dotyczy to zarówno danych adresowych, jak i adresów e-mail.

 REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia udostępnionego przez firmę na stronach sklepu internetowego www.ak-polska.pl.

W naszym sklepie dostępne są poniższe formy płatności:

 • Karty płatnicze:
  Visa
  Visa Electron
  Mastercard
  MasterCard Electronic
  Maestro
 • wysyłka za pobraniem
 • wpłata na konto

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Zakupione towary dostarczane są pod wskazany adres w formularzu zamówienia.

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

GWARANCJE I REKLAMACJE

W naszym interesie jest rozpatrzenie reklamacji jak najszybciej, więc nie musicie się Państwo obawiać, że procedura ta będzie trwała dłużej niż jest to konieczne.

Okres gwarancji rozpoczyna się od momentu odebrania przez Państwa produktu. Tak jak w zwykłym sklepie, udzielamy gwarancji na okres określony przez producenta danego produktu. Odpowiadamy za wszelkie wady produktu, które objawią się tuż po otrzymaniu go oraz przez cały okres trwania gwarancji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych nieodpowiednim użytkowaniem lub uszkodzeniami mechanicznymi.

Reklamacje

Reklamacja polega na przesłaniu do nas produktu najlepiej z jego oryginalnym opakowaniem, kopią faktury lub oryginałem paragonu, opisem zawierającym powód reklamacji wraz z informacjami kontaktowymi. Reklamację można wysłać Pocztą Polską lub złożyć osobiście w naszym sklepie stacjonarnym.
Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty ich wpłynięcia.

Osobiste złożenie reklamacji punkcie odbioru

Na zakupiony produkt można złożyć reklamację w naszym sklepie stacjonarnym. W sklepie zostanie spisany z Państwem protokół reklamacyjny.

Następnie reklamowany produkt zostanie poddany ekspertyzie.  W przypadku uznania reklamacji dokonamy wymiany lub zwrócimy pieniądze przelewem bankowym na konto. Wybór należy do Państwa.

 Doręczenie pocztą

Jeśli zakupiony produkt chcecie Państwo zareklamować wysyłając go Pocztą Polską prosimy o wysłanie paczki na adres:

AK Andrzej Koprowski

Ul. Chopina 11

62-030 Luboń

tel. 531-733-896

biuro (at) ak-polska.pl


Do paczki prosimy dołączyć formularz reklamacyjny. W przypadku gdy  reklamacja została rozpatrzona pozytywnie to produkt zostanie naprawiony, a jeśli naprawa nie jest możliwa przysługuje Państwu prawo do wymiany produktu lub zwrotu pieniędzy.
Koszty przesyłki reklamowanego produktu mogą być zwrócone tylko w przypadku uznania reklamacji. Zwracamy wyłącznie koszty przesyłki pocztowej. Każdą reklamację rozpatrujemy bez zbędnego przedłużania. O jej przebiegu informujemy klienta. W przypadku uznania reklamacji, koszty wysyłki produktu do reklamacji zostaną Państwu zwrócone na podstawie przesłanego potwierdzenia.
W żadnym przypadku prosimy nie wysyłać reklamacji w postaci przesyłki pobraniowej. Taka paczka nie zostanie przez nas podjęta.

 Zwrot - prawo odstąpienia od umowy

Z zakupionego produktu możecie Państwo zrezygnować w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania. Zwrot produktu jest możliwy w naszym sklepie stacjonarnym albo poprzez wysyłkę Pocztą Polską na adres reklamacyjny. Warunkiem jest zwrot towaru w stanie nienaruszonym - nieużywane, oryginalnie zapakowane (wyłącznie z nienaruszonym opakowaniem foliowym, jeśli takie posiada). Ze względów higienicznych nie przyjmujemy do zwrotu produktów kosmetycznych. (np. mydła, pasty do rąk, kremy.).
Gwarantujemy zwrot wartości produktu przelewem bankowym na konto wraz z najniższymi dostępnymi kosztami wysyłki. Nie zwracamy kosztów wysyłki za zwrot towaru do siedziby naszej firmy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

AK Andrzej Koprowski

Ul. Chopina 11

62-030 Luboń

tel. 531-733-896

biuro (at) ak-polska.pl

 

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

 

RODO - POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

W związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku (RODO) dbając o bezpieczeństwo przetwarzania Państwa danych osobowych, pragniemy Państwa poinformować o kilku, niezmiernie istotnych kwestiach. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, a w przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji po adresem biuro@ak-polska.pl.

1. Kto jest Administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest AK Andrzej Koprowski z siedzibą w Luboniu, 62-030 Luboń ul Chopina 11 tel 531733896, www.ak-polska.pl, biuro@ak-polska.pl zwanym dalej „AK”.

2. O jakich danych osobowych mowa?

Chodzi o dane osobowe , które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług jaka jest sprzedaż produktów. W związku z tym, potrzebujemy następujących Państwa danych: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres firmy oraz NIP.

Ponadto w celach kontaktowych: e-mail lub / oraz telefon.

3. Jaki jest cel przetwarzania danych osobowych?

a) w przypadku zawartej umowy sprzedaży dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji postanowień zawartych w umowie

- podstawa prawną przetwarzania danych osobowych jest w tym wypadku art. 6 ust.1 lit. b), czyli przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy oraz art. 6 ust.1 lit. f), czyli prawnie uzasadniony interes Administratora;

b) dane osobowe mogą być przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych w tym marketingowych w odniesieniu do produktów własnych i usług drogą elektroniczna lub/i telefoniczną.

- podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych jest art. 6, ust. 1 lit. a), czyli zgoda osoby, której dane dotyczą oraz art. 6 ust.1 lit. f), czyli prawnie uzasadniony interes Administratora;

c) dane osobowe mogą być przetwarzane w celu subskrypcji do newslettera.

- podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest w tym wypadku art. 6, ust. 1 lit. a), czyli zgoda osoby, której dane dotyczą,

d) dane osobowe mogą być przetwarzane w celu dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez AK działalności gospodarczej

- podstawa prawną przetwarzania danych osobowych jest w tym wypadku art. 6 ust.1 lit. b), czyli przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy oraz art. 6 ust.1 lit. f), czyli prawnie uzasadniony interes Administratora;

e) dane osobowe mogą być przetwarzane w celu realizacji obowiązków prawno - podatkowych w związku z prowadzoną przez AK działalnością gospodarczą

- podstawa prawną przetwarzania danych osobowych jest w tym wypadku art. 6 ust.1 lit. b), czyli przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy oraz art. 6 ust.1 lit. f), czyli prawnie uzasadniony interes Administratora;

4. Czy dane osobowe są / będą przetwarzane jeszcze w jakiś inny sposób?

Jako podmiot gospodarczy, prowadzący działalność handlową dbamy o poufność Państwa danych. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji naszej firmy - np. w zakresie infrastruktury informatycznej, czy bieżących spraw dotyczących naszej działalności jako przedsiębiorca - Państwa dane osobowe mogą być przekazywane, tj. ujawnione lub udostępniane - następującym kategoriom odbiorców:

a) innym podmiotom gospodarczym współpracującym z AK przy realizacji usług;

b) dostawcom usług zaopatrującym AK w rozwiązania techniczne, informatyczne oraz organizacyjne umożliwiające świadczenie usług przez AK oraz zarządzaniem naszą firmą (w szczególności mowa o dostawcach usług teleinformatycznych, firmach kurierskich i pocztowych)

c) dostawcom usług prawnych i doradczych oraz wspierających AK w dochodzeniu swoich roszczeń (np. kancelarie prawne i firmy windykacyjne);

- podstawa prawną przetwarzania danych osobowych jest w tym wypadku art. 6 ust.1 lit. b), czyli przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy oraz art. 6 ust.1 lit. f), czyli prawnie uzasadniony interes Administratora;

Pragniemy poinformować, iż podmioty, które na zlecenie AK dokonują przetwarzanie danych osobowych - działają na mocy i w oparciu umowy powierzenia (zgodnie z art. 28 RODO), bądź też w oparciu o złożone oświadczenia o zachowaniu poufności.

5. Skąd posiadamy Państwa dane osobowe?

Dane osobowe otrzymaliśmy od Państwa w trakcie lub w celu nawiązania współpracy, ze stron internetowych oraz dostępnych komercyjnych baz danych na rynku

6. Przez jaki czas przetwarzane są dane osobowe?

Informujemy, iż dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji wymienianych w pkt 3 celów:

a) w zakresie realizacji postanowień zawartych w umowie - przechowujemy Państwa dane osobowe przez czas obowiązywania umowy, a także po jej zakończeniu w celu: - dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, - wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych,- statystycznych i archiwizacyjnych,- nie dłużej jednak niż przez okres 10 lat od dnia zakończenia wykonania umowy lub do upływu okresu przedawnienia roszczeń;

b) w celach marketingowych - przechowujemy Państwa dane osobowe przez okres obowiązywania umowy lub do momentu wycofania zgody lub wniesienia przez Państwa sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, w zależności od tego, które z tych zdarzeń wystąpi wcześniej;

c) w celu subskrypcji do newslettera - przechowujemy Państwa dane osobowe do momentu wycofania zgody lub wniesienia przez Państwa sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, w zależności od tego, które z tych zdarzeń wystąpi wcześniej.

Po upływie w/w okresów Państwa dane zostaną usunięte.

7. Czy podanie danych osobowych jest obowiązkowe?

Informuje się, iż podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe. Jednakże biorąc pod uwagę realizację celów określonych w pkt 3, podanie danych osobowych może mieć charakter:

a) umowny, czyli podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Innymi słowy, niepodanie danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości zawarcia umowy i tym samym brakiem możliwości korzystania zakupu produktów w firmie AK.

b) dobrowolny, ale podanie danych jest niezbędne do realizacji celów związanych m.in.:

- z otrzymywaniem przez Państwa informacji handlowych w tym marketingowych w odniesieniu do produktów AK drogą elektroniczną lub/i telefoniczną,

- subskrypcji newslettera,

- uczestnictwa w konkursach,

- udziału w ankietach.

8. Jakie mają Państwo prawa?

W związku z przetwarzaniem przez AK Państwa danych osobowych - mają Państwo prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Ponadto informujemy, iż w przypadku przetwarzania danych osobowych w oparciu o wyrażoną zgodę, wszystkie wyrażone zgody na przetwarzanie, o których mowa w pkt 3 - mogą być wycofane w dowolnym momencie. Jednakże cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Ponadto informujemy, iż rozwiązana w zakresie ochrony danych osobowych, wprowadzone w AK - dostępne są na stronie: www.ak-polska.pl

 

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy prawa polskiego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl