Wczytuję dane...
Kod producenta: 60268505
Gwarancja: 36 miesięcy
EAN: 4009076026859

Smar miedziany Caramba 500ml

 

Zastosowanie:

Smar miedziany w spray'u CARAMBA ułatwia montaż i demontaż części wystawionych na działanie wysokich temperatur lub które mogą być narażone na działanie rdzy.

 

Zalety produktu:

  • Chroni przed korozją, zapiekaniem i zacieraniem.

  • Ułatwia montaż i demontaż elementów. 

  • Odporny na temperatury od -30 st. C do +1100 st. C.

  • Odporny na słoną wodę, większość kwasów i ługów.

  • Idealny do zastosowań jako smar montażowy dla połączeń śrubowych rur, kołnierzy i armatury przewodów gorącej pary, przyłączy rur wydechowych i komór spalania, głowic cylindrów, śrub mocujących palniki gazowe i olejowe, jak również do długotrwałego smarowania termicznie obciążonych podzespołów o ruchach wzdłużnych, rotujących i oscylujących.

 

Sposób użycia:

Do usunięcia starej warstwy smaru polecamy Zmywacz do hamulców Caramba. Usunąć z powierzchni resztki tlenków, farby i zgorzeliny, starych smarów, najlepiej w sposób mechaniczny za pomocą szczotki drucianej oraz za pomocą rozpuszczalnika. Smar miedziany CARAMBA przed użyciem należy odpowiednio wstrząsać przez ok.2 minuty, tak aby było słychać kulkę mieszającą. Nanieść produkt równomiernie z odległości ok. 20 cm na podzespoły.

 

Uwaga !!!

Smar miedziany w spray'u CARAMBA nie może być stosowany do hamulców wyposażonych w systemy ABS i ESP! Może to prowadzić do wadliwego działania układu hamulcowego!Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...