Wczytuję dane...
Kod producenta: A002
Gwarancja: 36 miesięcy

Alucynk srebrny ALZN 600 SILVER 500ml Ecochemical

 

Opis produktu:

  1. Alucynk ALZN 600 srebrny Ecochemical w sprayu jest mieszaniną cynku i aluminium zapewniającą doskonałą ochronę przed korozją.

  2. Cynk spray jest stosowany jest do wszelkich napraw uszkodzonych elementów ocynkowanych,  miejsc ciętych i zgrzewanych,  znajduje również zastosowanie do wyprawek elementów ocynkowanych ogniowo, jak również w spawalnictwie. 

  3. Alucynk srebrny ALZN600 charakteryzuje się szybkim czasem schnięcia, bardzo dobrym kryciem powierzchni oraz doskonałą przyczepnością do większości typów metali.

  4. Dzięki zastosowaniu odpowiednich proporcji składników w tym drobinek cynku i aluminium o najwyższej czystości (99.9%), preparat nie spływa z powierzchni, tworząc jednorodną estetyczną powłokę odporną na ścieranie, czynniki atmosferyczne oraz wysoką temperaturę.

  • szybki efekt schnięcia
  • nie spływa z powierzchni
  • nie zawiera ołowiu oraz chromu
  • odporny na ścieranie, czynniki atmosferyczne oraz wysoką temperaturę
  • cynk w sprayu ma kolor jasno-srebrny 

 

Sposób użycia:

Oczyścić oraz odtłuścić powierzchnię metalu. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć pojemnik przez minutę a następnie rozpylać z odległości 25-30 cm. Po ok. 15-20 min. warstwa jest odporna na dotyk. Całkowity czas schnięcia to 24 godziny. Optymalna temperatura pracy to 16-21°C. Po użyciu odwrócić pojemnik i rozpylać aż zawór będzie pusty.

Objętość netto [ml]
Nr art. Ilość [szt.]
500 ml A002 1/12
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...