Wczytuję dane...
Gwarancja: 6 lat

ORI 55 SEX płyn poślizgowo-konserwujący. Do elementów gumowych Johansson 400ml

Bezsilikonowy płyn marki Johansson do montażu elementów z tworzyw sztucznych i detali gumowych.

Najwydajniejszy płyn poślizgowy - o niespotykanej mocy – najwyższy poziom (6). Idealny przy wszelkich montażach z udziałem gumy, gdzie istotne jest zachowanie czystości poprodukcyjnej - poserwisowej. Szczególnie w miejscach, w których zastosowanie preparatów silikonowych powoduje powstawanie trudno usuwalnych, nieestetycznych, klejących zabrudzeń. Dostosowując się do potrzeb najbardziej wymagających klientów, promujemy  wyroby przynoszące  największe  korzyści, a takie wymogi spełniają tylko nasze produkty o niecodziennej mocy – te pochodzące  z najwyższych poziomów (6 gwiazdek). Środki te naprawdę potrafią zrobić potężne wrażenie. Przez swoje doskonałe właściwości zdecydowanie ograniczają zużycie produktu – więcej aplikacji z opakowania. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej formule, gdzie mimo super oszczędnego natryskiwania, produkt osiąga maksymalną skuteczność! ORI 55 SEX to niedościgniony ideał płynu  do  gumy - dla dbających o sprzęty!

Przeznaczenie:

  • uszczelniacze profilowe typu O- ring lub Quad- ring
  • pierścienie rowkowe i prowadzące, zgarniacze
  • uszczelki tłoczyskowe, tłokowe oraz kompaktowe
  • systemy uszczelniające lub elastyczne przewody
  • hydraulika siłowa i wodna oraz pneumatyka
  • przemysł hutniczy, wydobywczy, stoczniowy, motoryzacyjny, chemiczny, drzewny, tekstylny, papierniczy

Skuteczność płynu do gumy jeszcze nigdy nie była tak wysoka, jak za sprawą ORI 55 SEX, to on nadaje nowej wartości pojęciu jakość - super oszczędny i maksymalnie efektywny. Chroni gumę przed starzeniem, wysuszaniem, twardnieniem i pękaniem. Płyn przystosowany do gumy naturalnej i syntetycznej typu: EPDM, NBR, ACM, CR, VMQ, SBR, NR, FKM, AU, CSM i innych. Do kauczuków specjalnych i ogólnego stosowania. Do gum miękkich porowatych lub pełnych twardych. Uzyskuje najwyższą efektywność już w małej ilości, dzięki czemu pozytywnie wpływa na globalne zmiany klimatyczne i ekonomię użytkowników. Forma aplikacji (spray) ułatwia rozprowadzanie - możemy precyzyjnie rozpylić żądaną ilość bez brudzenia rąk z gwarancją naniesienia całkowicie czystego  produktu. Strumień z aerozolu pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Stała rurka przedłużająca  wmontowana w ochraniacz zaworu czyni nasz aerozol zawsze gotowym do użycia, jednocześnie  zwiększa precyzję i oszczędność dozowania. Natryskujemy go aby nie spływał - wystarczy delikatne zroszenie! Odporny na temp. do 230°C. Bez silikonu.

Dodatkowe zalety:
Forma w sprayu ułatwia nakładanie oraz pomaga osiągnąć trudno dostępne miejsca. Na stałe montowana rurka kapilarna zwiększa precyzyjność i oszczędność dozowania. Płyn jest odporny na temp. do 230°C.  

  

Objętość netto [ml]
Nr art. Ilość [szt.]
400 ml 5500400 1/12