Wczytuję dane...
Gwarancja: 6 lat

MULTISPRAY - SPRAY WIELOFUNKCYJNY Z LR 600 SPECIAL Johansson 400ml

Najwydajniejszy spray wielozadaniowy o niespotykanej mocy – najwyższy poziom (6).  LR 600 SPECIAL Johansson wyposażony został w najmocniejsze dodatki FMI (zwiększające poślizg)- pułap 6. Związki chemiczne aktywowane przez tarcie wiążą się z mikrostrukturą współpracujących powierzchni tworząc film smarujący, który minimalizuje opory ruchu, zmniejsza zużycie części  i energochłonność oraz utrzymuje smarowanie w przypadku przekroczenia warunków smarowania granicznego. Dostosowując się do potrzeb najbardziej wymagających klientów, promujemy wyroby przynoszące największe korzyści, a takie wymogi spełniają tylko nasze produkty o niecodziennej mocy – te pochodzące z najwyższych poziomów (6 gwiazdek). Środki te naprawdę potrafią zrobić potężne wrażenie. Przez swoje doskonałe właściwości zdecydowanie ograniczają zużycie produktu – więcej aplikacji z opakowania. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej formule, gdzie mimo super oszczędnego natryskiwania, produkt osiąga maksymalną skuteczność! LR 600 SPECIAL marki Johanson to niedościgniony ideał multisprayu - dla dbających o sprzęty!

 

Przeznaczenie:

 • smaruje łańcuchy, ośki, linki, cięgieł Bowdena, manetki, regulatory, drążki sterujące

 • luzuje i odkręca zardzewiałe śruby, nakrętki, zatarte, zapieczone, zakleszczone połączenia

 • wypiera wodę i osusza

 • myje zabrudzenia z żywic, olejów, smarów, asfaltu, resztek po naklejkach itp

 • nabłyszcza elementy metalowe i z tworzyw sztucznych, np. osłony i obudowy

 • kontakt spray do likwidacji przebić np. układów zapłonowych

 • chłodziwo do cięcia, wiercenia lub gwintowania metali

 • separator – do form wtryskowych

 • spaw spray – anty przywieracz odprysków

 • chroni metale przed korozją, zamarzaniem

 • pompy, sprzęty wiertnicze, maszyny i inne

 Dodatkowe zalety:

Przenika przez wodę! Dzięki najwyższej efektywności momentalnie uwalnia zgrzytające, piszczące lub zacinające się mechanizmy oraz przywraca ich prawidłową funkcjonalność. Smaruje wszystkie ruchome elementy. Radykalnie zmniejsza tarcie i ścieranie. Chroni np. przed zamarzaniem. Przez super wydajność i błyskawiczną reakcję już w zaskakująco małej ilości pozytywnie wpływa na globalne zmiany klimatyczne i ekonomię użytkowników. Forma aplikacji (spray) ułatwia rozprowadzanie - możemy precyzyjnie rozpylić żądaną ilość bez brudzenia rąk z gwarancją naniesienia całkowicie czystego  produktu. Strumień z aerozolu pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Stała rurka przedłużająca wmontowana w ochraniacz zaworu czyni nasz aerozol zawsze gotowym do użycia, jednocześnie zwiększa precyzję i oszczędność dozowania. Natryskujemy go aby nie spływał – wystarczy delikatne zroszenie! Temp. pracy -60°C do 190°C. Bez silikonu.  
 
 
LR 600 SPECIAL to produkt dla najbardziej wymagających!
Zatem poczuj na własnej skórze niewiarygodną w tej klasie produktów siłę, która dosłownie przyprawi cię o wyjątkowe wrażenia! Gdy sam poczujesz, to zaufasz! - zgodzisz się? Więc nie czekaj! Użyj LR 600 SPECIAL i poczuj różnicę! Dokonaj najlepszego wyboru już dziś!
 
Używając nasz spray stajesz się kolejnym zadowolonym użytkownikiem wspaniałego produktu Johansson®.

  

Objętość netto [ml]
Nr art. Ilość [szt.]
400 ml 60000400 1/12