Wczytuję dane...
Kod producenta: A019
Gwarancja: 36 miesięcy

RPAINT REMOVER Preprat do usuwannia uszczelnień i farb ECOCHEMICAL 400ML

Opis produktu:

Preparat Ecochemical do usuwania uszczelnień i farb jest wysoce aktywnym środkiem do usuwania starych środków uszczelniających, silikonów, poliuretanów, gumy, powłok lakierniczych, farb i klejów.

  • Środek działa szybko i skutecznie nawet na pionowych powierzchniach. Nie zawiera kwasów dlatego nie powoduje uszkodzeń powierzchni wykonanych ze stali, aluminium, cegły czy betonu.
  • Rpaint Remover usuwa wiele powłok w trakcie jednego zastosowania.
  • Preparat w szczególności polecany jest do usuwania resztek trwałych uszczelnień pod głowicą silnika, przy wydechu, utwardzonych mas uszczelniających, utwardzonych klejów cyjanoakrylowych, anaerobowych, lakierów, farb, żywic, smarów.
  • Po zastosowaniu preparatu wystarczy przemyć powierzchnię.

 

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem, natryskiwać powierzchnię z odległości około 20 cm, pozostawić na 5-10 minut, aby umożliwić działanie penetrujące preparatu, w momencie, gdy stare powłoki zaczną się złuszczać należy je usunąć szpachelką, skrobakiem do farb, watą stalową lub szmatami, w razie potrzeby czynność powtórzyć, aż do uzyskania pożądanego efektu, z powierzchni czyszczonych preparat wraz z rozpuszczonymi pozostałościami można usuwać strumieniem wody.

 

Objętość netto [ml]
Nr art. Ilość [szt.]
400 ml A019 1/12